Rezidence Čakovice

Nový rezidenční projekt v malebných Čakovicích nabídne cca 520 bytů v 9 bytových domech, které vzniknou v několika etapách. Přirozeně a citlivě naváže na tradiční čakovickou zástavbu. Projekt nabídne klidné a příjemné bydlení v moderních bytech o dispozici 1+kk až 4+kk v souladu s geniem loci a atmosférou Čakovic. Atraktivní lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností včetně škol, školek a restaurací, v sousedství najdete zámek Čakovice. Obyvatelé nových bytů v Praze 9 se tak můžou těšit třeba na příjemné uličky lemované stromořadími, které plynule navážou na stávající ulice. Novostavby s vysokými standardy bydlení se tak přirozeně spojí se současnou zástavbou.

Lokalita: Praha 9, Čakovice
Rozloha: 62 719 m2
Aktuální stav projektu: Stavební povolení

Více o projektu
Riviéra Karlín
Riviéra Karlín

Rezidence Nekázanka 17

Krásný historický dům, pyšnící se impozantní vstupní chodbou, se nachází v ulici Nekázanka, jež kolmo spojuje dvě významné pražské ulice a turistické tepny – Jindřišská a Na Příkopě.

Více o projektu

Smíchov City - SM2

Místo lemované Vltavou na jedné straně a zelenými kopci na straně druhé. Takový život nabídne nové kancelářské, obchodní a rezidenční centrum Smíchov City. Multifunkční čtvrť vznikne v lokalitě smíchovského nákladového nádraží.

Lokalita: Praha 5, Smíchovské nádraží
Rozloha: 200 000 m2
Aktuální stav projektu: Dokončen

Více o projektu
SM2
Riviéra Karlín

Rohan City – Riviéra Karlín

Váš nový domov

Pokud hledáte komfortní bydlení s perfektní dopravní dostupností na dosah centra metropole, ale přitom uprostřed zeleně, je tu Riviéra Karlín. Bytové domy na krásném místě jsou na dosah tradičnímu životu a atmosféře oblíbeného Karlína
a přitom v blízkosti řeky, zeleně i cyklistické stezky, která vás během několika minut dovede do centra i do zoo.

Adresa projektu: Praha 8, Rohanský ostrov
Aktuální stav projektu: Dokončen

Více o projektu

Rohan City – Diamanty Karlín

Bydlete stylově v unikátních domech připomínajících diamanty, které navrhla světově proslulá architektka Eva Jiřičná. Diamanty Karlín se nachází v ideální lokalitě s perfektní dopravní dostupností. V blízkosti centra i zeleně a s nádhernými výhledy na Vltavu i Pražský hrad. Nabízí klid i živou atmosféru populárního Karlína.

Lokalita: Praha 8, Rohanský ostrov
Aktuální stav projektu: Dokončen

Více o projektu
Diamanty Karlín

Smíchov City - SM3

Objekt SM3 nabídne komfortní bydlení v blízkosti nové smíchovské dominanty, jíž se stane téměř kilometrový široký pěší bulvár plný zeleně, který protne právě budovanou čtvrť Smíchov City. Rozmanitá architektura jednotlivých domů ctí principy přirozeně rostlého města. Samozřejmostí je také ekologické řešení, ideální dopravní poloha i množství dostupných obchodů, parků a nové veřejné prostory.

Lokalita: Praha 5, Smíchov, Na Knížecí
Rozloha: 55 000 m2
Aktuální stav projektu: Ve výstavbě
Zahájení výstavby: Polovina 2021
Plánovaný termín dokončení: Léto 2024

Riviéra Modřany

Váš nový domov

Pokud hledáte klid, máte rádi sport, a přitom chcete žít ve městě, jsou tu pro vás připraveny moderní, nadstandardní byty v pěti atriových domech s pěti nadzemními podlažími v rezidenčním projektu Riviéra Mořany. Váš nový domov si můžete pohodlně a do detailu ihned prohlédnout ve 3D výběrové aplikaci v detailu projektu.

Adresa projektu: Vorařská, Praha 12 – Modřany
Zahájení výstavby: 2019

Více o projektu
Riviera Modrany
Tandem

Tandem Modřany

Rezidenční projekt se nachází v Praze 12 na klidném místě v blízkosti Vltavy. Je velmi dobře dostupný z centra města a zároveň nabízí bezprostřední kontakt s přírodou. Dva samostatné moderní bytové domy jsou součástí projektu přeměny původního areálu modřanské čokoládovny. Nabízí 68 bytů o velikosti od 30 do 90 m² a osm nebytových prostor. Všechny přitom mají vlastní balkon, sklepní kóji i parkovací stání. Lokalita nabízí perfektní dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost tradiční čtvrti Modřany. V blízkosti domů je cyklo-bruslařská stezka a řada hřišť pro relaxaci i sportovní vyžití. K oblíbeným vycházkám láká nedaleká přírodně chráněná oblast Modřanská rokle.

Lokalita: Praha 4
Počet bytů: 68

Údaje, vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a v dalších materiálech jsou pouze informativního a nezávazného charakteru, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy. Vyhrazujeme si právo jejich změny. Aktuální a závazné údaje či smluvní podmínky Vám na vyžádání poskytneme v sídle společnosti. Při inzerci ceny či jejího zvýhodnění v rámci marketingové akce platí, že tato je platná vždy jen do vyprodání zásob nebo do ukončení akce.

Obsah webových stránek je chráněn autorským právem a jakékoli jeho užití včetně publikování nebo jiného šíření je bez našeho písemného souhlasu zakázáno.