Riviera Modrany

Riviéra Modřany

Váš nový domov

Pokud hledáte klid, máte rádi sport, a přitom chcete žít ve městě, jsou tu pro vás připraveny moderní, nadstandardní byty v pěti atriových domech s pěti nadzemními podlažími v rezidenčním projektu Riviéra Mořany. Váš nový domov si můžete pohodlně a do detailu ihned prohlédnout ve 3D výběrové aplikaci v detailu projektu.

Adresa projektu: Vorařská, Praha 12 – Modřany
Zahájení výstavby: 2019

Více o projektu

Smíchov City - SM2

Místo lemované Vltavou na jedné straně a zelenými kopci na straně druhé. Takový život nabídne nové kancelářské, obchodní a rezidenční centrum Smíchov City. Multifunkční čtvrť vznikne v lokalitě smíchovského nákladového nádraží.

Lokalita: Praha 5, Smíchovské nádraží
Rozloha: 200 000 m2
Plánované zahájení výstavby: 2020
Aktuální stav projektu: Stavební práce zahájeny

Více o projektu
SM2
Riviéra Karlín

Rohan City – Riviéra Karlín

Váš nový domov

Pokud hledáte komfortní bydlení s perfektní dopravní dostupností na dosah centra metropole, ale přitom uprostřed zeleně, je tu Riviéra Karlín. Bytové domy na krásném místě jsou na dosah tradičnímu životu a atmosféře oblíbeného Karlína
a přitom v blízkosti řeky, zeleně i cyklistické stezky, která vás během několika minut dovede do centra i do zoo.

Adresa projektu: Praha 8, Rohanský ostrov
Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Více o projektu

Rohan City – Diamanty Karlín

Bydlete stylově v unikátních domech připomínajících diamanty, které navrhla světově proslulá architektka Eva Jiřičná. Diamanty Karlín se nachází v ideální lokalitě s perfektní dopravní dostupností. V blízkosti centra i zeleně a s nádhernými výhledy na Vltavu i Pražský hrad. Nabízí klid i živou atmosféru populárního Karlína.

Lokalita: Praha 8, Rohanský ostrov
Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Více o projektu
Diamanty Karlín
Rezidenční projekt Smíchov City SM3

Smíchov City - SM3

Objekt SM3 nabídne komfortní bydlení v blízkosti nové smíchovské dominanty, jíž se stane téměř kilometrový široký pěší bulvár plný zeleně, který protne právě budovanou čtvrť Smíchov City. Rozmanitá architektura jednotlivých domů ctí principy přirozeně rostlého města. Samozřejmostí je také ekologické řešení, ideální dopravní poloha i množství dostupných obchodů, parků a nové veřejné prostory.

Lokalita: Praha 5, Smíchov, Na Knížecí
Rozloha: 55 000 m2
Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Tandem

Tandem Modřany

Rezidenční projekt se nachází v Praze 12 na klidném místě v blízkosti Vltavy. Je velmi dobře dostupný z centra města a zároveň nabízí bezprostřední kontakt s přírodou. Dva samostatné moderní bytové domy jsou součástí projektu přeměny původního areálu modřanské čokoládovny. Nabízí 68 bytů o velikosti od 30 do 90 m² a osm nebytových prostor. Všechny přitom mají vlastní balkon, sklepní kóji i parkovací stání. Lokalita nabízí perfektní dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost tradiční čtvrti Modřany. V blízkosti domů je cyklo-bruslařská stezka a řada hřišť pro relaxaci i sportovní vyžití. K oblíbeným vycházkám láká nedaleká přírodně chráněná oblast Modřanská rokle.

Lokalita: Praha 4
Počet bytů: 68