Riviera Modrany

Riviéra Modřany

Váš nový domov

Pokud hledáte klid, máte rádi sport, a přitom chcete žít ve městě, jsou tu pro vás připraveny moderní, nadstandardní byty v pěti atriových domech s pěti nadzemními podlažími v rezidenčním projektu Riviéra Mořany. Váš nový domov si můžete pohodlně a do detailu ihned prohlédnout ve 3D výběrové aplikaci v detailu projektu.

Adresa projektu: Vorařská, Praha 12 – Modřany
Zahájení výstavby: 2019

Více o projektu

Smíchov City - SM2

Místo lemované Vltavou na jedné straně a zelenými kopci na straně druhé. Takový život nabídne nové kancelářské, obchodní a rezidenční centrum Smíchov City. Multifunkční čtvrť vznikne v lokalitě smíchovského nákladového nádraží.

Lokalita: Praha 5, Smíchovské nádraží
Rozloha: 200 000 m2
Plánované zahájení výstavby: 2020
Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Více o projektu
SM2
Rezidenční projekt Rohan City B5 a B6

Rohan City - B1, B2, B5 a B6

Unikátní výhled na Pražský hrad, těsné sepětí s Vltavou, zeleň a komfortní bydlení v centru metropole. To vše najdou budoucí obyvatelé v projektu rezidenčního centra Rohan City na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně. Oblíbená městská část nabízí veškerou občanskou vybavenost, krásné prostředí i pracovní příležitosti.

Lokalita: Praha 8, Rohanský ostrov
Rozloha: 200 000 m2
Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Smíchov City - SM3

Objekt SM3 nabídne komfortní bydlení v blízkosti nové smíchovské dominanty, jíž se stane téměř kilometrový široký pěší bulvár plný zeleně, který protne právě budovanou čtvrť Smíchov City. Rozmanitá architektura jednotlivých domů ctí principy přirozeně rostlého města. Samozřejmostí je také ekologické řešení, ideální dopravní poloha i množství dostupných obchodů, parků a nové veřejné prostory.

Lokalita: Praha 5, Smíchov, Na Knížecí
Rozloha: 55 000 m2
Aktuální stav projektu: Projektová příprava

Rezidenční projekt Smíchov City SM3
Tandem

Tandem Modřany

Rezidenční projekt se nachází v Praze 12 na klidném místě v blízkosti Vltavy. Je velmi dobře dostupný z centra města a zároveň nabízí bezprostřední kontakt s přírodou. Dva samostatné moderní bytové domy jsou součástí projektu přeměny původního areálu modřanské čokoládovny. Nabízí 68 bytů o velikosti od 30 do 90 m² a osm nebytových prostor. Všechny přitom mají vlastní balkon, sklepní kóji i parkovací stání. Lokalita nabízí perfektní dopravní dostupnost a veškerou občanskou vybavenost tradiční čtvrti Modřany. V blízkosti domů je cyklo-bruslařská stezka a řada hřišť pro relaxaci i sportovní vyžití. K oblíbeným vycházkám láká nedaleká přírodně chráněná oblast Modřanská rokle.

Lokalita: Praha 4
Počet bytů: 68