ROHAN CITY – RIVIÉRA KARLÍN

Představujeme Rohan City, bytové domy Riviéra Karlín

Dva bytové domy Riviéra Karlín vyrostou při ulici Rohanské nábřeží, na samé hranici stávající karlínské zástavby. Svým rezidentům nabídnou veškeré výhody jedné z nejkrásnějších a nejpopulárnějších pražských čtvrtí, která je proslulá svou atmosférou, množstvím gastronomických možností a míst k setkávání. Jejich okolí bude zároveň plné zeleně vybízející k relaxaci, piknikům či sportovním aktivitám. Přesně v duchu celého území zeleného ostrova Rohan City, který svým obyvatelům poskytne klid a soukromí jen několik minut od centra Prahy.

ELITE BATH+KITCHEN Ikona odkazu
Diamanty Karlin

Pohledem architektů

„Architektonické a výtvarné řešení je moderní a současné a společně s účelným návrhem vnitřních prostorů odpovídá aktuálním nárokům na moderní bydlení. Domy zaujmou tvarovým kontrastem základních hmot a subtilních ochozů, které výtvarně podporuje materiálové řešení. Konstrukční řešení využívá ověřené a spolehlivé stavební postupy a technologie s využitím moderních stavebních materiálů.“

Ing. arch. Monika Čížková
Ing. arch. Petr Vacek
EBM Group

Na příjemném místě

Riviéru Karlín z jižního průčelí odstíní od ruchu ulice dvojice kancelářských budov s obchodním parterem. Severní část bude volně přecházet v pěší promenádu podél břehu řeky Vltavy. V samotném prostoru mezi bytovými domy vznikne moderní a příjemné prostředí s plochami pro relaxaci, veřejnou zeleň, doplněné drobným městským mobiliářem.

Atmosféra skutečného města

Bytový komplex bude mít charakter městských domů, jenž vychází z tradic Karlína. Kombinuje vysoký standard moderního bydlení s atmosférou rodinné lokality. Uliční prostor zpříjemní velkoryse řešené zelené plochy. V úrovni parteru domu bude navíc rezidentům přístupná soukromá zahrada, aby i uvnitř živé městské čtvrti vždy našli klidné prostředí pro odpočinek. V blízkosti domu vznikne i nové, bohatě vybavené dětské hřiště.

 

Krásné výhledy

Maximální počet bytů nabídne výhled do stávající zeleně karlínského břehu Vltavy a nového parku, který bude součástí výstavby projektu Rohan City. Nový park naváže na zelené Kaizlovy sady při historické budově Invalidovny. Velkorysé prosklené stěny hlavních obytných prostor domu přiléhají k venkovním plochám ochozů. Ty nabízí i atraktivní dálkové výhledy až na Pražský hrad nebo vrch Vítkov.

Harmonické bydlení

Racionální a efektivní dispoziční řešení domů v projektu Riviera Karlín je založené na vnitřní společné komunikaci, z níž jsou přístupné jednotlivé byty. Vlastní bytové plochy jsou rozděleny na společenský a klidový provoz s důrazem na propojení vnitřního prostoru s vnějším prostředím. Výsledkem jsou chytře vyřešené byty ideální pro harmonické a klidné bydlení.

Rohan City
Smíchov City SM2 - mapa

Ekologické i úsporné

Bytové domy Riviéra Karlín mají průkaz energetické náročnosti B a splňují tak veškeré standardy na velmi úsporný provoz a šetrnost vůči životnímu prostředí při zachování přiměřeně nízkých provozních nákladů. Ekologicky citlivá i ekonomicky výhodná řešení, která myslí na budoucnost, jsou jedním z poznávacích znamení všech objektů projektu Rohan City.

Skvělá dostupnost

Blízkost centra Prahy patří mezi hlavní benefity nově vznikající čtvrti, která je skvěle dostupná automobilovou i městskou hromadnou dopravou, tramvají či metrem ze stanice Invalidovna. Zastávky MHD budou pro nové rezidenty v dochozí vzdálenosti. Téměř u vchodu do domu bude i cyklostezka, po které se na kole za pár minut pohodlně podél řeky Vltavy dostanete do centra města i do pražské ZOO. Ožije i nový velkoryse pojatý bulvár Rohanské nábřeží.

Zeleň

V rámci první a druhé etapy projektu Rohan City vznikne mezi cyklostezkou a Rohanským nábřežím nový rozsáhlý park. Hlavní město Praha dále počítá, že na přilehlém území s rozlohou přes 100 tisíc metrů čtverečních mezi cyklostezkou a řekou postupně kultivuje odpočinkovou, klidovou zónu plnou zeleně. V rámci protipovodňových opatření zde město uvažuje i o vybudování nového říčního kanálu podél pěší promenády. Po více než sto letech se dosud nevyužívanému území Rohanského ostrova může vrátit jeho původní podoba s neopakovatelnou atmosférou.

Exkluzivní nabídka koupelen a kuchyní od ELITE BATH+KITCHEN

Společnost Sekyra Group navázala spolupráci se společností ELITE BATH+KITCHEN, která se dlouhá léta úspěšně zabývá prémiovým řešením koupelen a kuchyní. Odborníci z ELITE BATH+KITCHEN budou klientům projektu Riviéra Karlín navrhovat kuchyně a koupelny přímo na míru. Více informací zde

Riviéra Karlín - interiér
Riviéra Karlín - exteriér

Údaje, vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a v dalších materiálech jsou pouze informativního a nezávazného charakteru, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy. Vyhrazujeme si právo jejich změny. Aktuální a závazné údaje či smluvní podmínky Vám na vyžádání poskytneme v sídle společnosti. Při inzerci ceny či jejího zvýhodnění v rámci marketingové akce platí, že tato je platná vždy jen do vyprodání zásob nebo do ukončení akce.

Obsah webových stránek je chráněn autorským právem a jakékoli jeho užití včetně publikování nebo jiného šíření je bez našeho písemného souhlasu zakázáno.