První dokončenou rezidenční částí projektu Smíchov City bude bytový dům SM2, který tvoří společně s přilehlou administrativní budovou Na Knížecí SM1 ucelený městský blok.

Už nyní si můžete vybrat ze široké nabídky bytů ve všech devíti architektonicky různorodých sekcích, které tvoří objekt SM2. Dispozičně tu naleznete širokou škálu bytů – od malých 1+kk až po velké s dispozicemi kategorie 5+kk a nádhernými výhledy na Prahu. Samozřejmostí jsou i dostatečné prostory pro parkování, technické zázemí a sklepní kóje. Jednotlivé sekce navrhli uznávaní architekti z ateliérů Kuba & Pilař, Lábus AA a D3A.

Byty jsou vždy situovány od druhého nadzemního podlaží. V posledním podlaží pak nabízíme ty nejexkluzivnější byty, z nichž některé nabízí výhledy na Vyšehrad, některé mají střešní altány s navazujícími terasami přístupné z obývacích pokojů.

Důležitou myšlenkou projektu Smíchov City je různorodost. Každá sekce má proto vlastní standardy navržené architekty, které rádi přizpůsobíme vašim potřebám. Stačí se obrátit na naše prodejce.