Provoz klientského centra

Vážení klienti,

v souvislosti s šířením koronaviru v České republice a s ohledem na kolektivní bezpečí je naše klientské centrum U Sluncové 666/12a provozováno v omezeném rozsahu.

Veškerou agendu vyřizujeme pouze telefonicky a po e-mailu, s vyloučením osobního kontaktu, pro vstup veřejnosti je tedy klientské centrum do odvolání uzavřeno.

Veškeré Vaše dotazy ohledně rezervací, prodejů a předávání bytových jednotek s Vámi rádi vyřídíme telefonicky na bezplatné lince: 800 411 111, nebo emailem prodej@sekyragroup.cz.

V případě, že se nedovoláte na bezplatnou linku 800 411 111, která je v této době přesměrována na mobilní telefon prodejce, použijte prosím pro opakované volání přímo mobil našeho prodejce: Jan Mahdal tel.: +420 736 510 296. V době přesměrování bezplatné linky nám technické důvody neumožnují zavolat Vám zpět – Vaše telefonní číslo nám není bohužel zobrazeno.

Podpisy smluvních dokumentů jsme pripraveni zajistit distančně.

Předávání bytových jednotek na rezidenčním projektu Tandem Modřany zajistíme po individuální domluvě - tel.: +420 736 510 315, email: mjankovic@sekyragroup.cz

Děkujeme Vám za pochopení s dočasným omezením naší klientské péče.