Kancelářské projekty

Smíchov City – SM1

Budova Na Knížecí (SM1) je první kancelářskou budovou projektu
Smíchov City – Sever
. Budova je umístěna v exkluzivní nárožní pozici a bude tvořit hlavní průčelí nově vzniklého prostoru/městské čtvrti. V budoucnu se počítá s přeměnou přilehlého prostoru autobusového terminálu, kde by měla vzniknout městsky významná budova s parkem.

Více o projektu
SM1
A1

Rohan City – A1

Vlajkovou lodí nově budované moderní čtvrti na Rohanském poloostrově je kancelářská budova, kterou navrhla světově proslulá architektka Eva Jiřičná.
Je situována na ideálním místě v pražském Karlíně, se skvělou dostupností.
V blízkosti je metro a tramvaje Invalidovna, cyklostezka a veškerá občanská vybavenost. Ze sdílené terasy navíc nabídne inspirativní výhled na město.

Více o projektu

Rohan City – A2

Výjimečný design a promyšlené architektonické řešení, které lze efektivně přizpůsobit potřebám nájemce. Tak vypadá kancelářská budova, jejíž podobu navrhl tým oceňovaného architekta Jakuba Ciglera. Kancelářské prostory v populárním Karlíně nabídnou pohodlí pro efektivní práci, budova ctí ekologické trendy a standardy. A okolní prostředí zase díky zeleni prostor pro potřebnou relaxaci.

Více o projektu
A2

Údaje, vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a v dalších materiálech jsou pouze informativního a nezávazného charakteru, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy. Vyhrazujeme si právo jejich změny. Aktuální a závazné údaje či smluvní podmínky Vám na vyžádání poskytneme v sídle společnosti. Při inzerci ceny či jejího zvýhodnění v rámci marketingové akce platí, že tato je platná vždy jen do vyprodání zásob nebo do ukončení akce.

Obsah webových stránek je chráněn autorským právem a jakékoli jeho užití včetně publikování nebo jiného šíření je bez našeho písemného souhlasu zakázáno.