Riviéra Modřany

Komfortní bydlení s atraktivními výhledy

Riviéra Modřany je synonymem komfortního bydlení, kde ke spokojenému životu nechybí vůbec nic. Můžete si vybrat byty s dispozicemi od 1+kk do 4+kk o ve­li­kos­tech 30 až 112 m².

Díky prostorné lodžii nebo balkónu, které náleží ke každému bytu, budete mít mož­nost spatřit atraktivní výhledy do otevřeného prostoru údolí Vltavy, z něhož je možné sledovat protější břeh, Chuchelský háj či nádherné údolí Berounky.

Riviéra Modřany - exteriér
Riviéra Modřany - mapa

Volnočasové aktivity

Bydlení je zasazeno v parku, který se nachází v sousedství zeleného pásu podél Vltavy s cyklobruslařskou stezkou a širokou nabídkou sportovního vyžití, golfu, te­nis­ových kurtů či freestyle parku pro mladší generaci. Naleznete zde vše pro váš spo­ko­je­ný život.

Veškerá občanská vybavenost

Bytové domy Riviéra Modřany jsou situovány v městské části Praha 12 – Modřany v ulici Vorařská. Modřany jsou tradiční čtvrtí s fungující infrastrukturou a zázemím, jež nabízí veškerou občanskou vybavenost od mateřské a základní školy přes gym­náz­ium a polikliniku po obchody, jako jsou Billa a Albert.

Ideální dostupnost

Předností lokality je rovněž rychlé dopravní spojení, kamkoli budete potřebovat. Tram­va­je vás dovezou do centra města za patnáct minut. Automobilová doprava je napojena na městský okruh a výpadové trasy dálnic a rychlostních komunikací.

Renomovaní architekti a virtuální realita

Pokud vás zaujal tento projekt navržený renomovanými architekty prof. Ing. arch. Ladislavem Lábusem, Ing. arch. Markem Chalupou, Ing. arch. Štěpánem Chalupou, neváhejte kontaktovat naše prodejní centrum. Naši prodejci vám velmi rádi pomohou s výběrem toho pravého bytu právě pro vás, který si můžete projít ve virtuální realitě pomocí 3D brýlí, podívat se do každé místnosti, a užít si tak atmosféru nového byd­le­ní na vlastní kůži. Všechny byty jsou pro vás ve virtuální realitě plně zařízeny tak, aby vaše představa o novém bydlení byla co nejreálnější.

Váš nový domov

  • Výhled na Vltavu a údolí Berounky
  • Velké množství zeleně a volnočasových aktivit v okolí
  • Veškerá občanská vybavenost v zázemí Modřan
  • Výborná dopravní dostupnost centra Prahy
  • Vysoký standard bydlení v moderních nízkoenergetických domech
  • Parkovací stání a prostorné lodžie
  • Sportovní vyžití, dokonce skatepark
  • K oblíbeným vycházkám patří nedaleká přírodně chráněná oblast Modřanská rokle
Riviéra Modřany - interiér

Virtuální výběr standardů

To nejdůležitější pro vás. Celý byt si můžete sami projít a navrhnout si jednotlivé by­to­vé standardy, které si můžete ve virtuální realitě jednoduše měnit, a vyzkoušet si tak například, jaká barevnost by vám v novém bytě nejlépe vyhovovala, jaká dlažba bude ta pravá pro vaši koupelnu, nebo si prohlédnete barevné kombinace dveří a podlah. Nabídku standardů projektu naleznete ke stažení zde.  

V domech D1 a D2 byl výběr standardů možný do poloviny srpna 2020. V domech C, D1 a D2 již nejsou možné klientské změny.

Riviéra Modřany - VR světlý standard
Riviéra Modřany - VR tmavý standard
Riviéra Modřany - MINIMAX

Unikátní řešení MINIMAX

Díky unikátnímu pojetí kompaktních, moderních domů, které jsou založeny na třech zá­klad­ních myšlenkách – kompaktnost, koncentrovanost a hybridní dispozice, nabízí Riviéra Modřany opravdu vysokou úroveň bydlení. Všechny budovy projektu mají průkaz energetické náročnosti B, jsou tedy velmi úsporné.

Kompaktnost

Znamená, že minimalizovaná plocha pláště domu se postará o nižší tepelné ztráty, čímž se snižují náklady na provoz budovy.

Koncentrovanost

Spočívá ve využití pouze jednoho jádra, k němuž při zachování měřítka budovy patří větší počet bytů.

Hybridní dispozice

Jde o výhodnou kombinaci klasického chodbového a pavlačového řešení. Uprostřed domu vzniká prostorná schodišťová hala. Vnitřní atrium osvětluje denní světlo, které vytváří kvalitní vnitřní prostředí, a vnitřní prostory jsou proto dostatečně světlé a pře­hled­né. Nenajdete zde tedy žádná temná zákoutí, a budete se vždy cítit bezpečně.

Fotogalerie

Údaje, vizualizace a jiná vyobrazení na webových stránkách a v dalších materiálech jsou pouze informativního a nezávazného charakteru, nepředstavují nabídku ani návrh na uzavření smlouvy. Vyhrazujeme si právo jejich změny. Aktuální a závazné údaje či smluvní podmínky Vám na vyžádání poskytneme v sídle společnosti. Při inzerci ceny či jejího zvýhodnění v rámci marketingové akce platí, že tato je platná vždy jen do vyprodání zásob nebo do ukončení akce.

Obsah webových stránek je chráněn autorským právem a jakékoli jeho užití včetně publikování nebo jiného šíření je bez našeho písemného souhlasu zakázáno.